34 Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą – wyniki

0
122

Po raz pierwszy w historii Półmaratonu Szlakiem Walk nad Bzurą mieliśmy dwa pierwsze miejsca ex aequo. Na metę praktycznie równocześnie wpadli panowie VOLODYMYR TIMASHOV oraz  BOGUSŁAW ANDRZEJUK. Decyzją organizatorów, choć pomiar czasu wskazywał na jednego zawodnika, obydwaj panowie otrzymali nagrody za pierwsze miejsce. Na trzeciej pozycji uplasował się MIKOŁAJ BOJKO. Wśród pań pierwsze miejsce zdobyła zwyciężczyni z ubiegłego roku – AGNIESZKA WITCZAK-FLAJSZER, druga była JUSTYNA ŚLIWIAK, a trzecia BARBARA ROSIŃSKA.

Po raz pierwszy również w historii Półmaratonu zorganizowaliśmy bieg dla dzieci i choć miał być on jedynie symboliczny, to zdecydowaliśmy , że pierwszy na mecie PRZEMEK LIS otrzymał dodatkową nagrodę , jaką był rower. Bieg dla dzieci wzbudził chyba w nas wszystkich największe emocje, bo maluchy od 3 lat nawet dawały z siebie wszystko , by pobiec na tym symbolicznym dystansie.  Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w naszej imprezie.

Przepraszamy za niedociągnięcia organizacyjne, ale mamy nadzieję, że mimo wszystko jesteście zadowoleni.  Dziękuję gościom za przybycie na otwarcie imprezy i jej zakończenie. Serdecznie dziękuję sponsorom, służbom od policji, po obsługę medyczną, straż pożarną i harcerzy.  Dziękuję Paniom z biura zawodów i obsłudze od pomiaru czasu. Dziękuję moim kochanym wolontariuszom z Klubu Wolontariusza przy MOPS Sochaczew i moim pracownikom z hali sportowej i Krzysiowi ze stadionu. Jesteście wielcy . Szersza relacja jutro, dziś już odpoczywamy.

Zdjęcia Paweł Krasucki

open1 strona.pdf

open2strona.pdf

.