Akademia Piłkarska Sochaczew. Trampkarze, Orliki, Juniorzy

0
36

Pegaz Drobin za mocny dla naszych trampkarzy

Niestety w drugim meczu w Płockiej I Lidze Trampkarzy U-14 nasza drużyna uległa Pegazowi Drobin 3:8. W pierwszej połowie nasz zespół toczył dość długo wyrównane spotkanie, jednak druga połowa należała już w pełni do gości, którzy wykorzystali swoje doświadczenie, skutecznie neutralizując nasze ataki, a przy okazji zdobyli jeszcze 3 gole.

W tym miejscu możemy poinformować, że nasz mecz ze Stegnami Wyszogród z 1. kolejki został zweryfikowany jako walkower dla nas 0:7 (na boisku było 2:7). Wydział Gier POZPN poinformował, że w drużynie gospodarzy wystąpiło 5 nieuprawnionych zawodników – przekroczone normy czasowe rozgrywania meczów w tym samym terminie
(zgodnie z regulaminem rozgrywek §10 ust.6, §15 ust.8g).

PŁOCKA I LIGA TRAMPKARZY U-14
AP Sochaczew – Pegaz Drobin 3:8 (3:5)

Bramki dla APS: Tymoteusz Grzegorowski – 2, Łukasz Piecka
Skład: Konrad Kowalski, Norbert Prengowski, Jakub Kowalczyk, Dominik Pietruszewski, Jakub Gruczek, Piotr Dasiewicz, Łukasz Piecka, Jan Pietruszewski, Kacper Jasiński, Igor Marcinkowski, Tymoteusz Grzegorowski
Ponadto grali: Michał Bednarski, Jakub Mazgaj, Kamil Majewski

AKTUALNA TABELA I WSZYSTKIE WYNIKI – ZOBACZ

Udany debiut ligowy orlików

Udanie rozpoczęli swoje rozgrywki ligowe nasi młodzi piłkarze z roczników 2006-2008. W inauguracyjnym meczu przeciwko Huraganowi Bodzanów urządzili sobie ostre strzelanie. Nasza ekipa wygrała ostatecznie 11:0 i zainkasowała swoje pierwsze 3 punkty.

Należy zaznaczyć, że ta drużyna utworzona jest głównie z zawodników młodszych, stanowią ją w większości chłopcy
z roczników 2007/2008, dlatego rozpoczęli oni swoje zmagania od II ligi.

W najbliższą niedzielę gramy w Chodakowie o godz. 11.00 z ULKS Ciółkowo.

PŁOCKA II LIGA ORLIKÓW U-12

Huragan Bodzanów – AP Sochaczew 0:11 (0:6)
Bramki: Bartosz Pszczółkowski – 3, Dominik Rokicki – 2, Bartosz Krawczak, Adrian Sałaciński, Damian Tomala, Oliwier Mroczek, Michał Pytkowski, Karol Narkintowicz

TABELA, WYNIKI, TERMINARZ – ZOBACZ

Porażka z Polonią II Warszawa

Podopieczni Tomka Trafalskiego i Adriana Biniendy rozegrali w miniony weekend  mecz z Polonią II Warszawa. Niestety nasza drużyna przegrała, ale nie wynik jest problemem. Byliśmy bowiem świadkami wręcz katastrofalnego sędziowania, które nie ma prawa mieć miejsca w jakimkolwiek meczu piłkarskim.

Stąd absolutnie nie warto nawet o tym pisać. Co ciekawe mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla gospodarzy. W protokole pomeczowym arbiter nie doliczył się jednej bramki, zapisał wynik 6:3 (potwierdzeniem tego, że mecz zakończył się wynikiem 6:4 jest nagranie filmowe całej drugiej połowy).

Kolejny mecz gramy u siebie w sobotę 16 września 2017 r. o godz. 11:00, a naszym rywalem będzie Warszawska APN.