AP Sochaczew. Juniorzy na trzecim miejscu w lidze wojewódzkiej

0
40

Kolejne dwa mecze ligowe rozegrali podopieczni Tomka Trafalskiego i Adriana Biniendy. W niedzielę 24 września wygrali na wyjeździe z MKS-em Przasnysz, a tydzień później zremisowali u siebie z Victorią Sulejówek.
Po 8. kolejkach zajmują wysokie 3. miejsce w rozgrywkach Mazowieckiej I Ligi Juniorów U-19.

W sobotę 7 października 2017 r. o godz. 15:30 zagrają w Ząbkach z tamtejszym Dolcanem.
——————————————————————————————————————————-

AP Sochaczew – Victoria Sulejówek

2:2 (1:2)

Bramki dla APS:
 Michał Struzik – 2 (1 z karnego)
Skład: Hubert Duda, Mateusz Żakowski, Adrian Tomczyk, Michał Kowalski, Patryk Żakowski, Jan Wierzbicki (Patryk Karczewski), Kamil Kacprzak, Adam Żółtowski, Kamil Wojciechowski (Jakub Kobierecki), Michał Struzik, Adrian Strycharski (Maciej Brdeja)

To był wymęczony remis naszego zespołu. Rywale szybko zdobyli 2 gole i wydawało się, że losy tego meczu są przesądzone. Jednak jeszcze przed przerwą Kamil Wojciechowski wywalczył karnego, którego pewnie wykorzystał Michał Struzik. Na początku drugiej połowy Michał wyrównał po kapitalnej akcji. Później nasza gra nie kleiła się, rywale zaś sprawiali lepsze wrażenie. Ostatecznie więcej goli już nie było i mecz zakończył się remisem 2:2.
—————————————————————————————————

MKS Przasnysz – AP Sochaczew

1:3 (1:2)

Bramki dla APS: Mateusz Kopka, Michał Struzik – 2
Skład: Hubert Duda, Filip Jeznach (Maciej Brdeja), Mateusz Żakowski, Adrian Tomczyk, Patryk Żakowski (Kamil Kubicki), Kamil Kacprzak (Piotr Jaskólski), Adam Żółtowski, Jan Wierzbicki, Kamil Wojciechowski (Patryk Karczewski), Michał Struzik, Mateusz Kopka (Adrian Strycharski)

Wygrana w Przasnyszu dała nam kolejny komplet punktów i 3. miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek. Nasza drużyna w tym meczu dość szybko objęła dwubramkowe prowadzenie, a potem kontrolowała wydarzenia na boisku. Co prawda gospodarze jeszcze w pierwszej połowie zdobyli gola kontaktowego, jednak Michał Struzik w drugiej odsłonie ustalił wynik strzelając trzeciego gola.