Beatlesi w Sannikach

0
61

W ostatnią niedzielę czerwca w muszli koncertowej Zespołu Pałacowo-Parkowego w Sannikach wystąpi zespół THE BEATLMEN. Będzie to koncert z cyklu „Smaki Muzyki” pod tytułem „Chopin meets the Beatels”.

Smakowitą muzykę lat 60. usłyszymy w wykonaniu artystów, którzy wcielą się w postaci słynnych muzyków. Wystąpią: Grzegorz Markocki jako John Lennon, Marcin Wojtowicz jako George Starr, Jan Samołyk jako George Harrison oraz Paweł Jaworski jako Paul McCartney. Mówią o sobie, że są profesjonalistami w każdym calu – garnitury szyte na miarę, buty prosto z Liverpoolu, oryginalne beatlesowskie gitary i wzmacniacze. Dodajmy do tego kolejne atuty zespołu w postaci uśmiechu i mamy charyzmatyczny komplet.

Grupa ma bardzo duże doświadczenie w graniu koncertów plenerowych, imprez firmowych i klubowych oraz występach dla ośrodków kultury. Utalentowani muzycy brali też udział w trasie koncertowej Lata z radiem 2011 i 2012. Wykonują piosenki grupy The Beatles, ale też polskich zespołów – Czerwonych Gitar, Skaldów, Niebiesko-Czarnych.

Odczuwalna w każdym geście i dźwięku pasja artystów, przekłada się zawsze na doskonały kontakt z publicznością.

Zapraszamy – 25 czerwca, godzina 17, muszla koncertowa Zespołu Pałacowo-Parkowego w Sannikach.

Wstęp wolny!