Biegi Niepodległościowe Aktywnych

0
31

29 Bieg Niepodległości Warszawa

11 listopada 2017 roku w Warszawie po raz 29 odbył się Bieg Niepodległości. Organizatorzy informowali o 18000 wydanych pakietów startowych. Oficjalnie bieg ukończyło 15456 miłośników biegania.

W tym licznym gronie nie mogło zabraknąć KM Aktywni Sochaczew. Bieg ukończyli Andrzej Połeć, Alan Kowalik, Michał Adamkiewicz, Mirosław Adamkiewicz, Bogusław Ksyna, Katarzyna Bulicz – Kasprzak.

ez

Bieg Niepodległości w Poznaniu

W stolicy Wielkopolski – Poznaniu, w tamtejszym Biegu Niepodległości startowała Małgorzata Przybylska. Oto jak w kilku słowach podsumowała swój występ: „Bieg Niepodległości w Poznaniu!!!, super atmosfera super trasa, fajni ludzie!!! mój czas to 54:40. Ale to nie ważne. WSZYSCY JESTESMY ZWYCIĘZCAMI”

ez

XXV Niepodległościowe Biegi w Górze Kalwarii

Udał się niepodległościowy start w Górze Kalwarii na dystansie 5 kilometrów. 12 listopada 2017 roku grupa Aktywnych Sochaczew w różnym wieku wybrała się uczcić biegowo święto wolności.

Zanim odbył się bieg główny na dystansie 5 km, w akcji oglądaliśmy najmłodszych klubowiczów. W biegach młodzieżowych na różnych dystansach w zależności od wieku startowali: Zofia Siekiera, Maria Narkintowicz, Patrycja Ptaszyńska, Dawid Ptaszyński, Weronika Wilczek, Justyna Karczewska, Patrycja Osińska. W biegu głównym mieliśmy 3 reprezentantów i w gronie 177 zawodników którzy ukończyli bieg spisali się bardzo dobrze.9 miejsce zajął Daniel Nosarzewski czas: 18.26 dał mu 6 miejsce w kategorii M20 (do 29 lat).12 miejsce zajął Emanuel Zimny czas: 18.38 dał mu 4 miejsce w kategorii M30 (30-39 lat).30 miejsce zajął Kamil Nitek czas: 20.59 dał mu 9 miejsce w kategorii M20. Trasa 5 kilometrów bardzo wymagająca, zwłaszcza stromy podbieg na ostatnim kilometrze trochę nas spowolnił. Niebawem kolejne starty… a teraz trening 🙂