DESZCZOWY PIKNIK COUNTRY

0
92

Choć pogoda nie była sprzyjająca do tego typu wydarzeń, to ci, którzy zawitali do Teresina podczas tegorocznej odsłony Pikniku Country „Stacja Teresee’n Country & Folk” w Teresinie nie czuli się zawiedzeni. Impreza mimo, że odbyła się dopiero po raz drugi, to już zdążyła sobie wyrobić świetną markę. Na scenie zaprezentowały się znane krajowe zespoły grające i śpiewające muzykę country na najwyższym poziomie – „Strefa 50”, „Teren C”, Julia Rumińska z zespołem, „Honky Tonk Brothers” oraz taneczna „Strefa Country”. To największa tego typu impreza na Mazowszu. Kowbojski klimat udzielał się wszystkim, tańce na dechach nie ustawały do późnych godzin wieczornych.

Piknikowi towarzyszył m.in. pokaz jeździectwa w stylu western na koniach rasy American Quarter Horse w wykonaniu sióstr Agnieszki i Sylwii Kubiak z Sochaczewa oraz II Zlot Youngtimerów, czyli aut i motocykli wyprodukowanych w czasach PRL.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem Pikniku „Stacja Teresee’n” jest Teresiński Ośrodek Kultury, a wsparły go rada i wójt gminy Teresin.

Marcin Odolczyk

.