DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W SANNIKACH zaprasza

0
51

dkk-eca

Proponujemy spędzenie popołudniowej godzinki lub dwóch przy filiżance kawy, w miłej atmosferze. Spotykamy się na ogół w każdą drugą środę miesiąca o godzinie 17 w sannickim pałacu. Czasem jest to inny termin, zależny od gościa, który do nas przyjeżdża.

Wstęp dla każdego jest bezpłatny.

Jesteśmy trochę nietypowym klubem, raczej nie „zadajemy” książek do czytania, rozmawiamy o literaturze, o jej ulubionych pozycjach. Bardzo często mamy spotkania autorskie czy muzyczne. Działamy dopiero od kwietnia 2016 roku, a już gościliśmy Joannę Rolewską, która śpiewała piosenki Anny German, pisarza Leszka Skierskiego i bohaterkę jego książki Wandę Gołębiewską, młodego pisarza Andrzeja Kowalskiego, znaną aktorkę – Maję Komorowską, dyrektora TiFC i jednocześnie autora książek o Chopinie – Antoniego Grudzińskiego, krakowskiego poetę – o. Eligiusza Dymowskiego.

Każde spotkanie DKK w Sannikach jest inne, każde interesujące, na każde zapraszamy. Nie trzeba przeczytać określonej książki, wystarczy być z nami.

Na najbliższe i jednocześnie ostatnie w roku 2016 spotkanie zapraszamy 14 grudnia na godzinę 17. Będzie to spotkanie opłatkowe, symboliczne z „Opowieścią wigilijną” Karola Dickensa w tle. Spróbujemy podsumować naszą dotychczasową działalność, porozmawiamy o kolejnym roku. Tym razem proponujemy do przeczytania właśnie „Opowieść wigilijną”. Jeśli jednak ktoś jej nie przeczyta, to posłucha, jak czynią to inni. A na pewno warto przyjść do nas, by porozmawiać, posiedzieć w miłym gronie, wypić filiżankę kawy i tym razem skosztować wigilijnych potraw, których przyniesienie zapowiedzieli członkowie klubu.

Zapraszamy serdecznie!

Monika Gadzińska 664 194 370                           Aleksandra Liberacka 505 588 196