Dziękujemy za rajd rowerowy

0
56

14947

Kolejny 6. rodzinny rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora” za nami. Jego organizatorzy – Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji, Kultury i Sportu składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w tym wydarzeniu. Tak duże zainteresowanie świadczy o tym, że nasza impreza podoba się Państwu, jest pełna atrakcji i przyciąga każdego roku kolejnych uczestników zarówno tych młodych, jak i seniorów, i – co warte podkreślenia – nie tylko mieszkańców naszego powiatu.

Dziękujemy naszym sponsorom: bankowi Credit Agricole – oddział Sochaczew, Urzędowi Gminy w Młodzieszynie, Gospodarstwu Sadowniczemu Tęczowy Ogród z Brzozowca – za wsparcie rajdu.

W przygotowaniach do rajdu i podczas jego przebiegu mogliśmy liczyć na pomoc członków Stowarzyszenia Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez Sport w Przyszłość”, za co serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy do komandora rajdu Ryszarda Nowakowskiego, który zawsze znajduje czas na udział w tej imprezie rekreacyjnej i prowadzenie peletonu.

Dziękujemy załodze karetki pogotowania ratunkowego Szpitala Powiatowego w Sochaczewie oraz dyrekcji placówki za zapewnienie opieki medycznej podczas rajdu, obsłudze serwisowej – ze sklepu rowerowego Bike Bit z Sochaczewa, a także policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie za zabezpieczenie rajdu podczas przejazdu uczestników po gminach powiatu sochaczewskiego.

Co niezmiernie nas cieszy, mogliśmy liczyć jak co roku na przychylność sponsorów, dzięki których pomocy możliwe było przygotowanie tylu atrakcji, wymieniliśmy już tych strategicznych, ale pamiętamy też o pozostałych, których hojność pozwoliła nam uatrakcyjnić rajd, a były to firmy: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Sochaczewie i Teresinie, Mars, Bakoma, PPHU Elia Kamila Kłos z Sochaczewa. Dziękujemy Katarzynie Żakowskiej za serdecznie przyjęcie na pikniku i ugoszczenie wszystkich uczestników rajdu.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie