DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

0
127

W lutym 2018 roku po raz 14. będziemy obchodzić Dzień Bezpiecznego Internetu. W związku z tym wydarzeniem, organizatorzy zachęcają do udziału w konkursie.

Dzień Bezpiecznego Internetu będzie obchodzony w Polsce już po raz 14! Przyszłoroczne obchody DBI przypadają 6 lutego 2018 r. pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Organizatorzy zachęcają wszystkie instytucje z całej Polski do podejmowania lokalnych działań na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów (m.in. zajęć edukacyjnych, happeningów, gazetek szkolnych, kampanii informacyjnych, konkursów) oraz zgłaszania ich za pomocą elektronicznego formularza na stronie DBI.pl – ZGŁOŚ INICJATYWĘ. Wszystkie akcje można zgłaszać do końca lutego 2018 r. Lokalni organizatorzy DBI otrzymają pakiet materiałów edukacyjnych i promocyjnych pomocnych w organizacji obchodów (pakiet zostanie przesłany na adres podany podczas rejestracji akcji). UWAGA: warunkiem otrzymania przesyłki z materiałami jest zarejestrowanie inicjatywy na stronie DBI.pl do 20 lutego 2018 r.

Jak co roku, przygotowano konkurs na najciekawszą inicjatywę DBI – aby wziąć w nim udział należy do końca lutego zarejestrować inicjatywę poprzez elektroniczny formularz na stronie DBI.pl, a następnie do końca marca 2018 r. przesłać sprawozdanie ze zorganizowanej akcji (formularz do przesyłania sprawozdań uruchomiony zostanie w lutym 2018 r.). Organizatorzy najciekawszych inicjatyw otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez głównego partnera DBI – Fundację Orange.

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU.Zachęcamy do odwiedzenia strony akcji www.dbi.pl, na której znajdą Państwo niezbędne informacje, a także będą mieli możliwość pobrania banneru DBI 2018, który można wykorzystać podczas prowadzonych działań.