Farben Lehre Akustycznie w POKiSie

0
57

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprasza 26 października (czwartek) na koncert Farben Lehre Akustycznie, który odbędzie się w ramach cyklu Alterstacja. Koncert będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć najbardziej znane utwory zespołu w wersji unplugged. Bilety w cenie 30 zł są jeszcze dostępne w Bileterii POKiS oraz w sprzedaży internetowej.

„Farbenów” w Płocku nie trzeba przedstawiać nikomu. Płocka grupa po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii podjęła się zagrania serii koncertów „bez prądu” w kilkudziesięciu wybranych klubach. Pomysł jest naturalną konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa „Trzy Dekady”. Na setlistę 60-70 minutowych koncertów składa się ponad 20 piosenek w wersjach „unplugged”. Farben Lehre skrupulatnie i z dużą atencją przygotowują się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowo magiczne koncerty w ich ponad trzydziestoletniej biografii. Zgodnie z zapowiedzią, płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają w bieżącym roku swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć Farben Lehre w akustycznym wydaniu.

Podczas koncertu w Płocku grupa wystąpi w składzie: Wojciech Wojda (wokal, teksty), Konrad Wojda (gitara, chórki), Mariusz Kumala (gitara), Filip Grodzicki (gitara basowa), Gerard Klawe (perkusja), Norbert Krzewski (perkusjonalia, fujarki, chórki), Agata Wojda (wokal, chórki).

 

Koncert Farben Lehre Akustycznie odbędzie się w czwartek 26 października o godzinie 19 w sali koncertowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9a). Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu) – dostępne w Bileterii POKiS (ul. Tumska 9a) oraz na www.pokis.infoserw.pl. Koncert odbędzie się w ramach jesienno-zimowego koncertowego cyklu Alterstacja.

POKiS zaprasza również na koncerty, które odbędą się w ramach ósmego Festiwalu Themersonów. 20 października (piątek) o godz. 20 w POKiSie wystąpi Babu Król (bilet: 15 zł), a dzień później o godz. 19 zespoły Bajezel oraz Pogodno (bilet: 25 zł). Organizatorzy zachęcają do skorzystania z promocji, w ramach której można kupić karnet na oba koncertowe wieczory w cenie 30 zł. Bilety są jeszcze dostępne w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.