Fiat Brava w rowie Łaziskach i dachowanie w Krzyżyku Iłowskim

Zastępy PSP po zakończeniu działań przy zdarzeniu na drodze nr 50 w Stefanowie zostały przedysponowane do kolejnego zdarzenia drogowego – tym razem w miejscowości Łaziska (gmina Iłów). Dodatkowo na miejsce zadysponowany został zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Iłowie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że poza jezdnią, w rowie melioracyjnym, znajduje się samochód osobowy marki Fiat Brava. Przed przybyciem zastępów PSP poszkodowanego kierującego wydobył z pojazdu zespół ratownictwa medycznego, który przyjechał do zdarzenia. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz zakręceniu zaworu instalacji LPG w pojeździe.

Zadysponowany zastęp z OSP Iłów w trakcie dojazdu natrafił na kolejne zdarzenie drogowe (dachowanie samochodu osobowego) w miejscowości Krzyżyk Iłowski, gdzie pozostał prowadząc swoje czynności.

Tekst: st. kpt. T. Fijołek, zdjęcia: mł. kpt. H. Ofman

.

2 KOMENTARZE

  1. W innym artykule pisze ze kolizja z łazisk była dnia 7grudnia o godzinie 6:45, więc jakim sposobem z miejsca tego zdarzenia zastęp straży przeniósł się kolizje dachowania auta które było dnia 6grudnia? Około godziny 17? Powrót do przeszłości? 🙂

Comments are closed.