Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej po IV Turnieju

0
78

W czwartym turnieju z Cyklu Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej najlepsza była para Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski.

Wyniki turnieju:

Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas – Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński 1:2 (12:15, 15:13, 13:15)

Łukasz Kosiorek/Joanna Kobus – Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski 0:2 (7:15, 7:15)

Łukasz Kosiorek/Joanna Kobus – Michał Kędzior/Bartosz Walendzik 0:2 (6:15, 11:15)

Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski – Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński 2:0 (15:2, 15:13)

Michał Kędzior/Bartosz Walendzik – Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas 2:0 (15:8, 15:11)

Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński – Łukasz Kosiorek/Joanna Kobus 2:0 (15:10, 15:8)

Michał Kędzior/Bartosz Walendzik – Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński 2:1 (15:10, 15:17, 15:6)

Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas – Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski 0:2 (7:15, 12:15)

Michał Kędzior/Bartosz Walendzik – Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski 0:2 (16:18, 7:15)

Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas – Łukasz Kosiorek/Joanna Kobus 2:0 (15:10, 15:11)

Kolejność turnieju:

  1. Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski 50 pkt.
  2. Michał Kędzior/Bartosz Walendzik 40
  3. Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński 30
  4. Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas 25
  5. Łukasz Kosiorek/Joanna Kobus 20

 

Klasyfikacja po IV turniejach:

  1. Krzysztof Rąg/Grzegorz Podenas 169 pkt.
  2. Łukasz Lewandowski/Bartłomiej Jankowski/Kamil Graczyk 130
  3. Piotr Adamski/Paweł Sarna/Robert Amróz 90
  4. Michał Kędzior/Jakub Sobolewski 90
  5. Joanna Kobus/Łukasz Kosiorek 79
  6. Łukasz Szypryt/Amadeusz Kopeć 56
  7. Sebastian Fotek/Dariusz Kowalski 50
  8. Dawid Pawlak/Jakub Zagórowicz 48
  9. Adam Nowakowski/Bartosz Walendzik 45
  10. Konrad Malinowski/Damian Sieczkowski 36
  11. Łukasz Smędowski/Kamil Dorodziński 30
  12. Jan Poński/Marcin Koza 28
  13. Marcin Kosiński/Paweł Andrzejak 27
  14. Paweł Tomala/Patryk Bliźniewski 21
  15. Bartłomiej Klingbeil/ Maciej Sadkowski 18
  16. Patryk Kwasek/Damian Górski 18
  17. Marcin Jakubiak/Paweł Hełmiński 14
  18. Bartłomiej Zdrojewski/Kamil Lange 9

 

Zapraszamy na kolejny turniej w najbliższą sobotę, 15 lipca, początek godz. 9.00.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie