II Gminny Jarmark Adwentowy w Szkole Podstawowej w Gawłowie

0
119

3 grudnia 2017 roku, w pierwszą niedzielę Adwentu, w Szkole Podstawowej w Gawłowie odbędzie się II Gminny Jarmark Adwentowy. Jarmark uroczyście zostanie otwarty o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 17:00.

Adwent to czas radosnego oczekiwania na narodzenie bożego dzieciątka, dlatego ponownie spotkajmy się w niezwykłej świątecznej atmosferze na Gminnym Jarmarku Adwentowym.

Jeszcze więcej wystawców, rękodzielników, artystów i atrakcji. Podobnie jak rok temu czeka nas mnóstw niespodzianek zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Czeka na nas dzień pełen zabaw, konkursów, upominków, wspaniałych gości, a wśród nich zwierzaki „Alpaki z Zakrzewia”, które sprawiają wiele radości nie tylko dzieciom.

Występy znakomitych wokalistów, zespołów, szkolnych społeczności i niepowtarzalnej Sochaczewskiej Orkiestry Dętej wprowadzą nas w świąteczny nastrój.

Nie zabraknie frykasów, którymi z przyjemnością będziemy częstować gości.

Zachęcamy również do udziału w konkursie na Pierniczek Roku 2017, wójta gminy Sochaczew, który będzie dodatkowym wydarzeniem na Jarmarku. W tamtym roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że w tym roku również będziemy podziwiać piękną wystawę piernikową. Czekają wspaniałe nagrody.

Wstęp wolny!

Zapraszamy bardzo serdecznie

Wójt gminy Sochaczew Mirosław Orliński

Sołtys Tadeusz Malinowski i Rada Sołecka Altanka

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gawłowie Ewa Grzelak

Beata Szustkiewicz BEA CREArt

Radna Agnieszka Offerczak-Ciura