III sezon ligi badmintona tuż tuż

0
16

Już niewiele dni pozostało do zgłoszenia swojego udziału w rozgrywkach indywidualnej ligi badmintona powiatu sochaczewskiego. III sezon ligi badmintona rusza 12 września, zapisać można się do 31 sierpnia br.

 

Rozgrywki rozgrywane będą tradycyjnie w sali sportowej ZS RCKU. Przypomnijmy. Pomysłodawcą i organizatorem ligi jest Stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez Sport w Przyszłość”. W organizację ligi badmintona włącza się też Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Zawodnicy grają o puchar starosty powiatu sochaczewskiego oraz cenne nagrody.

W tym sezonie (jesień-zima) organizatorzy przewidzieli następujące kategorie: I Liga Kobiet, II Liga Kobiet, I Liga Męska – 12 osób (zapewnione miejsca z II sezonu), II Liga Męska oraz liga 40+ Męska (przy małym zainteresowaniu panów powyżej 40. roku a większym młodszych zawodników, organizator zorganizuje III Ligę Męską). Przy dużym zainteresowaniu uczestnictwem w III sezonie, organizator przeprowadzi kwalifikacje.

Szczegółowy regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej ligi http://www.pswp.e-sochaczew.pl oraz na facebooku https://www.facebook.com/lotka.

 

 

plakat