„Iwaszkiewicz” na święcie sochaczewskich służb mundurowych

0
140

W pierwszych dniach października 2017 klasa IIb służb mundurowych naszego Liceum Ogólnokształcącego reprezentowała szkołę podczas święta Policji oraz 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej. W dniu 1 października 2017 roku na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w obchodach Diecezjalnego Święta Policji. 

Uroczystość odbyła się podczas mszy świętej koncelebrowanej przez biskupa pomocniczego Wojciecha Osiala wraz z kapelanami komend powiatowych z terenu całej diecezji łowickiej w kościele Św. Wawrzyńca w Sochaczewie. Z kolei w dniu 6 października br. swoje coroczne Święto obchodziła 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej. W tym dniu na zaproszenie dowódcy jednostki  spotkaliśmy się ponownie w kościele Św. Wawrzyńca w Sochaczewie, gdzie obok licznych sztandarów wojskowych zaszczytne miejsce zajął  sztandar szkoły , a liczna grupa uczniów  naszej klasy mundurowej uczestniczyła w uroczystej mszy świętej.

Z okazji świąt resortowych wszystkim funkcjonariuszom policji, żołnierzom i pracownikom wojska oraz policji składamy serdeczne życzenia i podziękowania za trud włożony w służbę i pracę.