Karolina Kukawska i Damian Selerski zwycięzcami Turnieju Grand Prix w Tenisie Stołowym

0
114

W niedzielnym turnieju Grand Prix w Tenisie Stołowym , który odbył się w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 zwyciężył, dawno niewidziany na parkiecie hali MOSiR Damian Selerski. Na miejscu drugim uplasował się brat zwycięzcy Mateusz Selerski, a miejsce trzecie zajął Rafał Malinowski. Miejsce czwarte należało dzisiaj do Janusza Ducha. Faworyt dotychczasowych turniejów Jacek Malinowski, niestety dziś w lekkiej niedyspozycji z powodu kontuzji, zajął miejsce piąte. Miejsce szóste przypadło Mariuszowi Selerskiego, a miejsce siódme zajął Marek Albinowski.

W drugiej kategorii zwyciężyła sympatyczna Karolina Kukawska, pokonując najmłodszego zawodnika dzisiejszego turnieju Adama Wójcika oraz Dorotę Baczyńską, która nie opuszcza żadnego z naszych turniejów tenisa stołowego.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz soki, ufundowane przez Tęczowy Ogród, a wszyscy zawodnicy pamiątkowe dyplomy.

7 miejsce Marek Albinowski 0:3; 0:3; 0:3; 0:3; 0:3; 2:3 – 0 pkt

Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszym turnieju i zapraszamy na kolejne. Następny turniej Grand Prix w niedzielę 20 sierpnia od godz. 9.00, a w czwartek 10 sierpnia o godz. 10.00 zapraszamy na Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego.