Kiermasz wielkanocny w Niedzielę Palmową

0
53

Tradycyjnie już w Niedzielę Palmową – 9 kwietnia 2017 r. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Hotel Chabrowy Dworek zapraszają do udziału w XII edycji imprezy promocyjno-wystawienniczej „Wielkanoc na Mazowszu”.

Celem imprezy jest pokazanie szerokiej publiczności polskich tradycji wielkanocnych, kultywowanych przez powiat sochaczewski.

Pisanki, palmy i dekoracje wielkanocne, niepowtarzalne rękodzieło – to tylko część produktów, które będzie można nabyć podczas XII już edycji kiermaszu świątecznego „Wielkanoc na Mazowszu”.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Hotel Chabrowy Dworek w Serokach Wieś zapraszają tradycyjnie w Niedzielę Palmową, 9 kwietnia w godzinach 10.00-15.00 na największą w tej części Mazowsza imprezę promocyjno-wystawienniczą „Wielkanoc na Mazowszu”.

Udział w imprezie zapowiedziało około 50 wystawców. Gościom organizatorzy proponują degustację potraw oraz możliwość zakupu prezentowanych wyrobów.

Oprócz prezentacji rękodzieła organizatorzy zapraszają jak zawsze ok. godz. 13.00 na spotkanie, gdzie zabiorą głos organizatorzy, wręczone zostaną nagrody dla najlepszych wystawców, usłyszymy Słowo Boże, będzie też degustacja tradycyjnych potraw wielkanocnych.

Coroczny kiermasz wielkanocny pomyślany jest jako impreza dla całych rodzin, kultywująca i wspierająca regionalną mazowiecką tradycję. Zapraszamy do udziału w niej całe rodziny – dzieci wraz z rodzicami i dziadkami, życząc wszystkim wielu wrażeń i radości.

Warto część pięknej Niedzieli Palmowej poświęcić na rodzinne spotkanie w Chabrowym Dworku. Gwarantujemy miłą atmosferę i wprowadzenie w klimat pięknych Świąt Wielkiej Nocy.

Serdecznie zapraszamy.