Koniec roku szkolnego w Gimnazjum nr 2

0
150

O godzinie 9:00 na hali sportowej Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie rozpoczęło się oficjalne zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W uroczystościach uczestniczył zastępca burmistrza Sochaczewa Dariusz Dobrowolski.

Na początku uczniowie zostali przywitani przez dyrektor szkoły Teresę Zawiszę – Chlebowską.

Witam wszystkich, uczniów, rodziców i nauczycieli na ostatnim zakończeniu w gimnazjum. Od września szkoła wraca do swoich korzeni i stajemy się ponownie Szkołą Podstawową nr 6. Dziękuję wszystkim za pracę jaką włożyli w minionym roku szkolnym – mówiła dyrektor szkoły.

Chciałbym w tym miejscu, pogratulować przede wszystkim rodzicom, którzy mają tak zdolne i gotowe do działania dzieci. Społeczność tej szkoły działa nie tylko aktywnie na zajęciach lekcyjnych, ale angażuje się w wiele zajęć dodatkowych. Jeszcze raz gratuluje uczniom ich wyników w nauce, nauczycielom dziekuję za zaangażowanie i gratuluje takich wychowanków – mówił zastępca burmistrza Dariusz Dobrowolski.

Podczas zakończenia roku rozdano nagrody i wyróżnienia m.in. nagrodę burmistrza Piotra Osieckiego, oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Uczniowie byli nagradzani za wyniki w nauce oraz za zaangażowanie w zajęcia pozalekcyjne.

.