Kronika policyjna

0
19

ikona policja

Kronika policyjna

14 – 19 marca 2016 r.

 

14 marca

Mieszkaniec miasta powiadomił, że kupił poprzez portal aukcyjny płytę (grę na konsolę), lecz pomimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymał.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej do której doszło w miejscowości Wójtówka. Sprawca został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem karnym.

15 marca
W miejscowości Seroki Wieś doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Wstępnie ustalono, że kierujący Hondą Civic zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z Toyotą Avensis. Sprawca zdarzenia został przewieziony do szpitala.

Nieznani sprawcy ukradli 33 sztuki metalowego ogrodzenia z terenu działki budowlanej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stary Dębsk.

16 marca
Mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Mercedes znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Młodzieszynie.

17 marca
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Citroen z uwagi na brak aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Traugutta.

Policjanci otrzymali informację o kradzieży sklepowej do której doszło przy al. 600-lecia. Kobieta, która ukradła towar została ukarana mandatem karnym.

18 marca
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Seicento z uwagi na brak aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Kątach.

19 marca
W miejscowości Kożuszki Parcel patrol zatrzymał do kontroli kierującego rowerem. Okazało się, że kierujący jednośladem jest pijany – miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

43-letni mieszkaniec miasta został doprowadzony przez policjantów do miejsca zamieszkania, po tym jak chodził środkiem drogi i stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym. Mężczyzna był pijany. Do zdarzenia doszło w Teresinie.