Kronika policyjna

0
76

ikona policja

Kronika policyjna

21 – 25 marca 2016

 

21 marca

Nieznany sprawca ukradł telefon należący do 12-letniego mieszkańca miasta. Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica.

Osoba o nieustalonej tożsamości zarysowała dwa elementy karoserii w pojeździe marki Skoda Rapid. Do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego.

 

22 marca

Policjanci otrzymali informację o sprawcy kradzieży sklepowej do której doszło w Wójtówce. Mężczyznę ukarano mandatem karnym.

W Teresinie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 38-letni mieszkaniec Olsztyna kierujący pojazdem ciężarowym marki DAF, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Fiatem Panda. Okazało się, że kierowca osobówki, którego przewieziono do szpitala miał ponad promil alkoholu w organizmie. Do wypadku doszło w al. XX-lecia.

 

23 marca

Mieszkaniec woj. podkarpackiego kierujący pojazdem marki Peugeot 206 nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel. Do kolizji doszło na ulicy Olimpijskiej. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

 

23 marca

Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży do której doszło w sklepie na ulicy Dywizjonu 303. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym.

 

24 marca

Funkcjonariusze naszej komendy otrzymali informację, że na obwodnicy miasta doszło do zapalenia się ciągnika siodłowego marki MAN z naczepą. Okazało się, że kierujący pojazdem jest nietrzeźwy – miał ponad promil alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Sochaczew.

Funkcjonariusze otrzymali informację, że pojazd marki Volkswagen Passat uniemożliwia wyjazd z posesji na ulicy Pokoju. Na kierującego nałożono mandat karny.

 

25 marca

24-letni mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Ford podczas włączania się do ruchu doprowadził do kolizji z pojazdem ciężarowym marki  MAN. Do kolizji doszło na ulicy Chodakowskiej, sprawca został ukarany mandatem karnym.

W piątek wieczorem, około 20:20 doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych. Wstępnie ustalono, że 89-letnia mieszkanka województwa warmińsko – mazurskiego została potrącona przez pojazd marki Renault Kangoo, który był kierowany przez 23-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu i prawo jazdy kierowcy. Do wypadku doszło na ul. Staszica.