Kronika policyjna 29 września – 4 października 2015 r.

0
103

ikona policja

Kronika policyjna

29 września

33-letni mężczyzna kierujący pojazdem Volvo, w miejscowości Młodzieszyn, na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi PP Młodzieszyn.

 

30 września

W Teresinie, z terenu jednej ze szkół, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru na szkodę 36-letniej kobiety. W toku podjętych działań policjanci zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 17-letni mężczyzna. Rower odzyskano, a sprawca trafił do aresztu. Postępowanie prowadzi PP Teresin.

 

1 października

Na ul. 3 maja nieznani sprawcy wyłamali zamek w drzwiach po czym dostali się do wnętrza mieszkania skąd zabrali biżuterię. Wartość strat jest w trakcie ustalania, postępowanie prowadzi  KPP Sochaczew.

 

2 października

Na ulicy Grunwaldzkiej nieznany sprawca włamał się do piwnicy skąd dokonał kradzieży wędek i namiotu. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

24-letni mężczyzna złożył zawiadomienie, z którego wynika, że w nocy przysnął na przystanku w al. 600-Lecia, a nieznany sprawca dokonał kradzieży z jego plecaka laptopa marki Lenovo.

 

Nieznany sprawca na ulicy Batalionów Chłopskich wyrwał z ręki 39-letniej mieszkanki Sochaczewa telefon marki Samsung Galaxy A5 i oddalił się w nieznanym kierunku.

 

3 października

W miejscowości Wilcze Tułowskie policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Tułowic, który kierował pojazdem mechanicznym mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie.

 

4 października

Dzięki zgłoszeniu kierowców jadących na trasie, policjanci w miejscowości Janów zatrzymali 35-letniego mieszkańca Mszczonowa, który kierował pojazdem marki BMW mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Kierujący został zatrzymany.  Właściwa postawa innych uczestników ruchu zapobiegła prawdopodobnie kolejnej tragedii na drodze.