Kronika policyjna

0
168

ikona policja

Kronika policyjna

20.06. – 26.06.2016

20 czerwca

Obywatel Bułgarii kierował ciągnikiem siodłowym marki Renault Magnum znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Pojazd wraz z naczepą usunięto z drogi. Do zatrzymania doszło w Bielicach.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu Fiat Ducato zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu przy ulicy 15 Sierpnia.

21 czerwca

Policjanci otrzymali informację, że grupa osób spożywa alkohol w rejonie Placu Kościuszki. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami karnymi.

28-letnia obywatelka Ukrainy kierująca rowerem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Skoda Fabia. Do kolizji doszło na ulicy Warszawskiej.

Kierujący pojazdem marki Ferrari potrącił kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Mężczyźnie zabrano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

22 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Ford z powodu złego stanu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Sochaczewskiej.

Kierujący wózkiem widłowym najechał na zaparkowany pojazd Fiat Panda. Do zdarzenia doszło na ulicy 15 Sierpnia.

23 czerwca

Na obwodnicy Sochaczewa doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w pojazd marki Ford Focus, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafił kierowca samochodu osobowego.

Do kolejnego wypadku doszło w miejscowości Brzozowiec. Wstępnie ustalono, że 23-letni kierujący motocyklem marki Suzuki uderzył w jadącego w tym samym kierunku 27-letniego mężczyznę, który kierował motocyklem tej samej marki. W wyniku zderzenia obydwaj mężczyźni trafili do szpitali w Sochaczewie i w Płocku. Żaden z nich nie miał uprawnień do kierowania motocyklami. Poza tym, 27-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2,5 promila.

25 czerwca

Na ulicy H. Sawickiej nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pojazdu marki Opel Vectra poprzez wgniecenie przedniej maski i dachu.

W al. 600-lecia 79-letni mieszkaniec Sochaczewa kierując pojazdem marki Opel Astra podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Vectra, którym kierował 25-letni mieszkaniec Sochaczewa. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

W miejscowości Rokotów dwóch sprawców dokonało kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy na szkodę 18-letniego mieszkańca Sochaczewa.  W toku podjętych czynności służbowych policjanci dokonali zatrzymania dwóch (28 i 27 lat) mieszkańców Sochaczewa.

26 czerwca

Na terenie gminy Teresin pies rasy Bernardyn wydostał się z kojca i pogryzł 11-latka. Chłopiec z raną szarpaną uda został przewieziony  do szpitala Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Nieznany sprawca na ul. Chopina dokonał uszkodzenia tylnej szyby w pojeździe marki Renault.

KPP Sochaczew