Kronika policyjna

0
180

ikona policja

Kronika policyjna

15 – 21 sierpnia 2016

 

15 sierpnia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Fiat w związku z brakiem aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Traugutta.

Policjanci otrzymali informację, że kierujący pojazdem marki Peugeot znajduje się w stanie nietrzeźwości. W Andrzejowie Duranowskim zatrzymano wskazany pojazd do kontroli. Mężczyzna był trzeźwy.

 
16 sierpnia

Janowie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Mercedes. Powodem zatrzymania dokumentu była pęknięta szyba czołowa.

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł przewód elektryczny i około 50 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło w Czerwonce Parcel.

 
17 sierpnia

Kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus podczas włączania się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Renault Clio. Policjanci sporządzili wniosek o ukaranie sprawcy zdarzenia, zatrzymali jego prawo jazdy oraz dowody rejestracyjne obu pojazdów. Do zdarzenia doszło w Konarach.

Pracownicy ochrony ujawnili nietrzeźwego kierującego ciągnikiem siodłowym. Wezwani na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości. Mężczyzna miał 1. promil alkoholu w organizmie.

 
18 sierpnia

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy na szkodę 44-letniego mężczyzny, a następnie oddał do lombardu. Telefon odzyskano. Do zdarzenia doszło na ulicy Farnej.

Policjanci Posterunku Policji w Teresinie zatrzymali 35-letniego obywatela Ukrainy, który był poszukiwany na podstawie Europejski Nakaz Aresztowania. Do zatrzymania mężczyzny doszło w Lisicach.

 
19 sierpnia

51-letni mężczyzna poinformował, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy, który został pozostawiony w pojeździe. Do zdarzenia doszło na ulicy Maczka.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Peugeot. Do zdarzenia doszło na ulicy Kolejowej.

 
20 sierpnia

Podczas grzybobrania znaleziono pocisk pochodzący z czasów wojny. Policjanci zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu żołnierzy. Do zdarzenia doszło w Bibiampolu.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci na miejscu ukarali sprawcę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

 
21 sierpnia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 59-letniego mężczyznę kierującego rowerem. Okazało się, że mężczyzna kierował jednośladem mimo czynnego sądowego zakazu. Do zatrzymania doszło w Al. 600-lecia.

54 – letni mieszkaniec Warszawy powiadomił, że nieznany sprawca uderzył autem w tył pojazdu marki Volkswagen Golf i odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

 

KPP Sochaczew