Kronika policyjna

0
142

ikona policja

Kronika policyjna

26.09. – 1.10.2016

 

26 września
Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierujący pojazdem marki Renault może znajdować się pod wpływem alkoholu. Pojazd zatrzymano do kontroli w Witkowicach. Kierujący był trzeźwy, lecz policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta z powodu braku aktualnych badań technicznych.
44-letni mieszkaniec Wrocławia kierował pojazdem marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło w Kamionie.


27 września

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Corsa. Podczas czynności, policjanci znaleźli przy nim dwie torebki z zawartością suszu roślinnego. Do kontroli drogowej doszło w Al. 600-lecia.
Nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Iveco, skąd ukradł nawigację, paszport oraz dokumenty pojazdu. Do zdarzenia doszło w Teresinie.
28 września

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł kilka czekolad ze sklepu przy ul. Targowej.
W Karwowie zatrzymano prawo jazdy kierującemu, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Sprawca został także ukarany mandatem karnym.
29 września

Mieszkanka gminny Młodzieszyn nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motorowerzystą. Kierowca motoroweru i pasażerka z lekkimi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Chodakowskiej w Sochaczewie.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki Alfa Romeo z powodu przekroczenia prędkości o 60 km/h. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Olimpijskiej.
Policjanci zauważyli stojący na poboczu pojazd marki Peugeot. W trakcie wykonywanych czynności, w środku pojazdu znaleźli torebkę z białym proszkiem, należącą do 33-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Rokotowie.
30 września

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że kupiła za pośrednictwem internetu sprzęt AGD i mimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymała.
Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Opel z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Inżynierskej.


1 października

Kierujący pojazdem marki Ford Escort prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał z drogi do rowu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym oraz zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło w Karłowie.
Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

KPP Sochaczew