Kronika policyjna

0
248

Kronika policyjna

17 – 19 lutego 2017

.

17 lutego

Kierujący pojazdem marki Opel nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Do zdarzenia doszło w Śladowie.

W Andrzejowie Duranowskim doszło do zderzenia czterech pojazdów. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Iveco nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył Forda, który podobnie jak inne auta, czekał na możliwość wjazdu na rondo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca i pasażer Forda zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

18 lutego

Kierujący pojazdem marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do kolizji doszło w Paprotni.

Kierujący pojazdem marki Ford Ka z nieustalonej przyczyny uderzył w zaparkowany pojazd marki Opel Astra. Postępowanie wyjaśniające prowadzi Posterunek Policji w Teresinie. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ulicy Torowej.

19 lutego

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Saab. W trakcie wykonywanych czynności zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ulicy Żyrardowskiej.

Mieszkaniec Warszawy zgłosił, że nieznany sprawca uszkodził drzwi do pomieszczenia gospodarczego. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.