Kronika policyjna

1
376

Kronika policyjna

23 – 29 lipca 2017

 

23 lipca

W rejonie dyskoteki czterech mężczyzn uderzając rękoma i kopiąc 39-letniego mieszkańca Rybna dokonało kradzieży złotego łańcuszka wraz z zawieszką oraz telefonu komórkowego marki Samsung.

24 lipca

Jeden z pracowników supermarketu podczas pracy wykonywał obowiązki służbowe mając w organizmie 1 promil alkoholu.

25 lipca

Policjanci z posterunku w Iłowie zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy Iłów, który poszukiwany był do odbycia kary w wymiarze 5 miesięcy pozbawienia wolności.

W Sochaczewie, podczas libacji alkoholowej, 63-letni ojciec mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie ugodził nożem w łydkę swojego 33-letniego syna, który też miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Sochaczewie. Obrażenie ciała jakie odniósł nie zagrażają życiu.

26 lipca

W miejscowości Teresin policjanci patrolówki zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, u którego ujawnili torebkę foliowa z zawartością marihuany.

Policjanci z posterunku z Teresina zatrzymali 37-letniego mieszkańca Sochaczewa oraz 21-letnią mieszkankę Sochaczewa, którzy dokonali kradzieży alkoholu na kwotę powyżej 700 złotych w jednym z magazynów na terenie Teresina.

27 lipca

Kilka minut przed godziną 20.00 dyżurny sochaczewskiej komendy otrzymał informację o leżącym przy cmentarzu w Al. 600-lecia mężczyźnie. Przybyły na miejsce patrol ustalił tożsamość mężczyzny. Okazało się, że mężczyzna nie posiada stałego miejsca pobytu. Z uwagi na to, że był nietrzeźwy i znajdował się w sytuacji zagrażającej jego życiu i zdrowiu, funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do komendy policji do czasu wytrzeźwienia.

29 lipca

Policjanci patrolówki zatrzymali 19-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany.

 

1 KOMENTARZ

  1. I co marihuaniści!?Antypolskie lewackie bydlaki!! Nie rozumiecie, że marihuana może i jest wielokrotnie zdrowsza od alkoholu, ale to właśnie w cenie alkoholu płaci się opłatę akcyzową z której rząd ma pieniądze na 500+, nowe limuzyny, premie za uczciwą pracę i na całą dobrą zmianę!? Miej klasę i pij wódkę z akcyzą, chyba że chcesz do końca życia być sługusem Sorosa , który tę marihuanę – jak kiedyś imperialiści stronkę – zrzuca na spadochronach na naszą zgubę! Szacunek dla policji za czujność!

Comments are closed.