Kronika policyjna i podsumowanie świąt

0
23

ikona policja

Kronika policyjna

26 – 29 marca 2016

26 marca

58-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 1,5 promila. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Mostowej. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

Policjanci otrzymali informację o kradzieży sklepowej w jednym ze sklepów w Wójtówce. Na kobietę nałożono mandat karny.

27 marca

Policjanci otrzymali informację o zakłócaniu ciszy nocnej w bloku na ul. Grunwaldzkiej. Funkcjonariusze ukarali sprawcę wykroczenia mandatem karnym.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Peugeot z uwagi na zły stan techniczny pojazdu. Do zatrzymania dokumentu doszło w Szymanowie.

28 marca

Sochaczewscy funkcjonariusze zostali powiadomieni o kradzieży niemieckiej tablicy rejestracyjnej pojazdu Toyota Yaris. Do kradzieży doszło na ulicy Żeromskiego.

W Wężykach doszło do kolizji drogowej. Ustalono, że kierująca pojazdem marki Chrysler doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Nissan Navara. Sprawczynię wykroczenia ukarano mandatem karnym. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

29 marca

Kierujący pojazdem Renault Trafic uderzył w dzika, który wbiegł bezpośrednio pod pojazd. Do zdarzenia doszło w Bielicach. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji.

 

Podsumowanie świąt

Policjanci podczas świąt interweniowali 129 razy. Wezwania dotyczyły głównie zakłócania ciszy nocnej, awantur domowych, nieporozumień czy też kolizji.

Od 25 do 28 marca na drogach powiatu sochaczewskiego doszło do 1 wypadku drogowego w którym została ranna jedna osoba. Odnotowano również 10 kolizji. Podczas kontroli drogowych zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących (1 osoba kierująca pojazdem osobowym i  1 osoba kierująca motorowerem). Zatrzymano również 8 dowodów rejestracyjnych z powodu braku aktualnych badań technicznych, złego stanu technicznego lub uszkodzeń powstałych w wyniku kolizji bądź wypadku.

 

KPP Sochaczew