Księżniczka i superbohater – festyn w hali sportowej

0
105

W środowe popołudnie spotkaliśmy się w sympatycznym gronie na festynie dla dzieci  w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Tym razem, prócz tradycyjnych już atrakcji, jak malowanie buziek, zabawy z chustą czy zamykanie w bańkach mydlanych, dzieci miały okazję wziąć udział w balonowym przedstawieniu oraz nagraniu słuchowiska. Zaplataliśmy również wianki z polnych kwiatów, choć w zasadzie zrobiły to mamy naszych uczestników😉 ale wianki wyszły cudne.

Efekty naszej zabawy możecie obejrzeć na zdjęciach p. Malwiny Włodarczyk, której bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

Zapraszamy również do posłuchania naszego słuchowiska o Księżniczce i Superbohaterze. Z góry przepraszam za walory literackie 😊 naszej opowieści oraz efekty dźwiękowe – narrator trochę wczuł się w rolę i za bardzo krzyczy, ale reszta daje radę 😉

W słuchowisku wystąpiły dzieci, biorące udział w festynie oraz, jak zwykle niezawodni wolontariusze z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew, którym również należą się ogromne podziękowania za wsparcie podczas naszej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę a na kolejny festyn z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszamy już w piątek 11 sierpnia od godz. 16.30 na placu zabaw w Karwowie.

Słuchowisko „Księżniczka i Superbohater”

.