Ktoś zostawił w bankomacie tysiąc złotych. Na szczęście pieniądze znalazła sochaczewska policjantka

3
234

Policjantka z posterunku w Młodzieszynie będąc na urlopie zabezpieczyła tysiąc złotych, które ktoś wypłacił w bankomacie, ale nie wziął ich ze sobą. Maszyna nie cofnęła pieniędzy. Właściciela gotówki ustalają teraz funkcjonariusze z posterunku w Mielnie.

Dzielnicowa z posterunku w Młodzieszynie przebywała na urlopie w małej miejscowości koło Mielna wraz ze swoim narzeczonym, również funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Wieczorem postanowiła wypłacić pieniądze z bankomatu. Gdy zbliżyła się do automatu, zauważyła że z podajnika wystaje kilkaset złotych, a w pobliżu nikogo nie ma. Poczekała krótką chwilę z nadzieją, że roztargniony właściciel pieniędzy wróci po gotówkę. Zdziwiło ją, że mimo upływu czasu, bankomat nie cofnął banknotów.

Ponieważ zaczęła tworzyć się kolejka do bankomatu, policjantka wzięła pieniądze i wraz ze swoim narzeczonym zawieźli je na Posterunek Policji w Mielnie i przekazali pieniądze funkcjonariuszom z tamtej jednostki. Nie udało się jeszcze dotrzeć do właściciela, ale nad tym będą pracować policjanci z nadmorskiej jednostki.

3 KOMENTARZE

  1. I see you don’t monetize your website, don’t waste your traffic,
    you can earn additional bucks every month because you’ve
    got high quality content. If you want to know what is the best adsense alternative, type in google: adsense alternative Mertiso’s tips

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*