Lekkoatletyczny „Chopin”

Na sportowych obiektach GOSiR w Teresinie byli przeprowadzone drużynowe zawody powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Do zawodów przystąpiło pięć szkół ponadgimnazjalnych: ZS w Teresinie, ZS im. J. Iwaszkiewicza, ZS CKP, ZS CKU, ZSO w Sochaczewie. Drużyny brały udział w indywidualnych konkurencjach: bieg na 100 m., bieg na 400 m., bieg na 800 m., skok w dal, pchnięcie kulą oraz w sztafecie 4×100 m.  W indywidualnych konkurencjach rywalizowały po dwie zawodniczki z każdej szkoły biorącej udział w tych zawodach.  Dziewczęta z naszego liceum w pchnięciu kulą (5kg) zajęły IV i VIII miejsce, w biegu na 100 m zajęły I i IV miejsce. A w biegu na 400 m, w biegu na 800 m, w skoku w dal zajęły I i II miejsce, zdobywając w ogólnej klasyfikacji 68 punktów i wywalczyły tym samym Mistrzostwo Powiatu w lekkiej atletyce.

Skład zwycięskiej drużyny: Katarzyna Adamiak, Weronika Goreniak, Weronika Ambroży, Magdalena Kunikowska, Dagmara Cybulska, Klaudia Cybulska, Klaudia Tomczyk, Dominika Plichta, Weronika Żakowska, Aleksandra Kotlarska, Hanna Rejman, Anna Sobieraj, Karolina Tomaszewska, Magdalena Wiśniewska.

Opiekun drużyny: Elena Pozdeeva- Osińska