Listopadowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych z gminy Sochaczew

0
118

Wójt gminy Sochaczew ogłasza dla mieszkańców gminy kolejną bezpłatną zbiórkę tzw. odpadów problemowych – zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, opon od samochodów osobowych, starych mebli, okien, drzwi oraz innych przedmiotów dużych rozmiarów.

Jak się ich pozbyć? Wystarczy, że na wyznaczone dni przygotujesz domowe odpady problemowe i wystawisz je PRZED SWOJĄ POSESJĘ.


CO MOŻNA WYSTAWIĆ? POCHODZĄCE Z GOSPODARSTW DOMOWYCH:

– ELEKTROŚMIECI – użyte urządzenia, które działały na prąd lub baterie: sprzęt AGD (pralki, lodówki, kuchenki, żelazka, suszarki, itp.), RTV (telewizory, radioodbiorniki, dvd, itp.);

– OPONY – od samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Opony od maszyn rolnych, ciągników i ciężarówek nie będą odbierane, podobnie jak opony z warsztatów, komisów i wulkanizacji.

– ODPADY WIELKOGABARYTOWE – szafy, wersalki, stoły, krzesła, dywany, drzwi, okna, wanny, materace, meble ogrodowe, sprzęt sportowy i inne przedmioty dużych rozmiarów, pochodzące z Państwa gospodarstw domowych. Odpady z działalności gospodarczych i fundacji nie będą odbierane.

PRZYPOMINAMY, ŻE ODPADY Z DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ (FIRMY, WARSZTATY, SKLEPY) I DZIAŁALNOŚCI ROLNEJ NIE BĘDĄ ODBIERANE!

TERMINY LISTOPADOWEJ ZBIÓRKI

2017listopadwielkogabarytyharmonogram.pdf