Łukasz Zagrobelny zaśpiewa w Sannikach

0
48

14610865_1255898541142482_5122894501836722628_n

.

Łukasz Zagrobelny zaśpiewa w Sannikach

W pierwszą niedzielę grudnia zapraszamy do sali koncertowej sannickiego pałacu na świąteczny koncert. Odbędzie się on dwukrotnie tego dnia – o godzinie 14 i 17. Wystąpi Łukasz Zagrobelny, a w repertuarze będzie miał znane i lubiane kolędy, ale także kilka utworów z autorskiego repertuaru.

foto-2

Łukasz Zagrobelny to artysta obdarzony szczególnym głosem, uznawanym za jeden z najlepszych męskich w Polsce. Jego koncerty przyciągają rzesze fanów jak magnes. Zarówno wielkie koncerty, jak i te mniejsze, bardziej kameralne, cieszą się wielką popularnością. Łukasz Zagrobelny ciepłym głosem śpiewa teksty pełne emocji, a przy tym ma doskonały kontakt z każdą publicznością.

W 2007 roku ukazała się debiutancka płyta Łukasza Zagrobelnego „Myśli warte słów” i odtąd rozpoczęła się jego droga sukcesów. Zdobył wiele nagród, jak choćby, jak choćby SuperJedynka za Przebój Roku, czy ESKA Music Awards za Artystę Roku. Pierwsze piosenki stały się największymi hitami – Nieprawda, Życie na czekanie oraz nagrana w duecie z Eweliną Flintą Nie kłam, że kochasz mnie. Rok 2009 to drugi solowy album „Między dźwiękami”, na którym znalazły się takie przeboje jak: Jeszcze o nas, Mówisz i masz czy Przyjdzie czas. W marcu 2012 ukazał się trzeci album Łukasza „Ja tu zostaję”, który szybko osiągnął status Złotej Płyty. Rok później ukazał się czwarty już album Łukasza „Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową.

Łukasz Zagrobelny przez 7 lat związany był z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables” czy „Deszczowa Piosenka”.  W 2016 Łukasz Zagrobelny zagrał główną rolę w musicalu „Pięć ostatnich lat” („The Last Five Years”) w Teatrze Muzycznym Roma, wystąpił również w słynnym „Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Tradycyjnie, po koncercie o 14 zaprosimy na otwarcie kolejnej wystawy. Tym razem fotografii pod tytułem „Ziemia Święta”. Galeria prezentowanych fotografii pochodzi ze zbiorów Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela oraz polskiego Ministerstwa Sportu i Turystyki. Święta Bożego Narodzenia to doskonały moment, by pokazać wyjątkowe miejsca. Egzotyczna przyroda, góry i pustynie, a w tym wszystkim cuda architektoniczne, miejsca kultu religijnego i takie, które zwyczajnie trzeba zobaczyć. Pod nazwą Ziemi Świętej kryje się miejsce, gdzie swój początek mają według tradycji trzy największe religie świata – judaizm, chrześcijaństwo i islam. Już od czasów antycznych pielgrzymują tu ludzie wszystkich nacji. Ich celem jest poznanie szczególnych miejsc, odkrywanie nowych przemyśleń i spojrzenia na wielokulturowość i wielonarodowość.

Zapraszamy serdecznie 4 grudnia o godzin ie 14 lub 17. Bilety można rezerwować telefonicznie – 24 268 11 08 lub mailowo – sekretariat@ecasanniki.pl

 

Monika Gadzińska

Europejskie Centrum Artystyczne

Europejskie Centrum Artystyczne w Sannikach