Przed nami kiermasz wielkanocny

0
34

Pisanki, mazurki, stroiki i dekoracje wielkanocne, niepowtarzalne rękodzieło – to tylko część produktów, które będzie można nabyć podczas XII już edycji kiermaszu świątecznego „Wielkanoc na Mazowszu”. Spotykamy się 9 kwietnia w Niedzielę Palmową.

Niedziela Palmowa tradycyjnie rozpoczyna Wielki Tydzień. Tradycyjnie też w ten dzień Starostwo Powiatowe we współpracy z Hotelem Chabrowy Dworek w Serokach Wsi organizuje kiermasz świąteczny. Ta impreza wystawienniczo-promocyjna doskonale wpisuje się w okres przedświąteczny, kiedy przygotowujemy się, by jak najlepiej przeżyć Wielkanoc.

Udział w kiermaszu dla wszystkich uczestników jest bezpłatny. Dla osób, które własnoręcznie wykonują różnego rodzaju dekoracje i ozdoby świąteczne, wyroby cukiernicze, stroiki, malują, rzeźbią, haftują, jest to doskonała okazja, by pokazać i zaproponować swoje dzieła szerszemu gronu odbiorców. Zwiedzający mogą zaś zakupić te piękne, niepowtarzalne przedmioty dla siebie, być może na upominek dla bliskich.

Jak zawsze przygotowany będzie stół wielkanocny z tradycyjnymi świątecznymi potrawami, których będzie można skosztować.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Powiatowy Zespół Edukacji i Hotel Chabrowy Dworek w Serokach Wieś zapraszają na wielkanocny kiermasz 9 kwietnia w godzinach 10.00-15.00 na największą w tej części Mazowsza imprezę promocyjno-wystawienniczą.

Osoby, które chcą wziąć udział w kiermaszu i zaprezentować swoje wyroby, prosimy o kontakt z Powiatowym Zespołem Edukacji, tel.: 46 864 18 30, 605 045 731.

Oprócz prezentacji jedynego w swoim rodzaju rękodzieła organizatorzy zapraszają jak zawsze ok. godz. 13.00 na degustację tradycyjnych potraw wielkanocnych.

Coroczny kiermasz wielkanocny pomyślany jest jako impreza dla całych rodzin, kultywująca i wspierająca regionalną mazowiecką tradycję. Zapraszamy więc do udziału w niej całe rodziny, życząc wszystkim wielu wrażeń i radości.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie