Nowy radiowóz dla Posterunku Policji w Młodzieszynie

1
219

Posterunek Policji w Młodzieszynie wzbogacił się o nowy radiowóz. Koszty zakupu pojazdu służbowego zostały pokryte przez Komendę Wojewódzką Policji z/s w Radomiu, Urząd Gminy Młodzieszyn i Urząd Gminy Rybno. Radiowóz będzie wykorzystywany gównie przez dzielnicowych, by ułatwić im kontakt z mieszkańcami.

Dzisiaj o 13:00 w Posterunku Policji w Młodzieszynie odbyło się uroczyste przekazanie oznakowanego radiowozu marki Opel Corsa, który będzie wykorzystywany głównie przez policjantów pierwszego kontaktu, czyli dzielnicowych.

Pojazd kupiono dzięki zaangażowaniu i wsparciu wójtów oraz samorządowców z gmin Młodzieszyn i Rybno, którzy w połowie sfinansowali przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu własnego Policji.

W uroczystym przekazaniu pojazdów uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie, mł. insp. Michał Safjański, podkom. Jarosław Godos z Zespołu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją, kierownik Posterunku Policji w Młodzieszynie, asp. sztab. Marcin Kiełbasiński, wójt gminy Młodzieszyn, Monika Pietrzyk, wójt gminy Rybno, Grzegorz Kropiak. Pojazd został poświęcony przez księdza Łukasza Warzyńskiego z parafii św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

.

1 KOMENTARZ

  1. Dzieci ze wsi dojeżdżają do szkoly zdezelowanymi i niesprawnymi autobusami które w większosci kręcą juz drugi milion kilometrów i od 10 lat powinny znaleźć się w hucie a policjanci co chwile dostają nowe radiowozy. Brawo dla urzędy gminy w Mlodzieszynie i Rybnie za prawidłowo rozdysponowane pieniądze 👏👏👏 Społeczeństwo jest z was dumne !

Comments are closed.