Oddział Przedszkolny w „Leśnym Uroczysku”

0
46

Choć pogoda trzymała w napięciu, na ten dzień czekał z niecierpliwością każdy „zerówkowicz”. Bowiem we wtorek, 21 czerwca, na zaproszenie właścicieli – Państwa Sierocińskich gościliśmy w ich gospodarstwie agroturystycznym „Leśne Uroczysko”.  

Po dotarciu na miejsce czekały już na nas smaczne przekąski, napoje, a przede wszystkim mnóstwo wspaniałych atrakcji. Dzieci oddały się pełnemu szaleństwu na świeżym powietrzu: biegały, skakały, grały w  piłkę nożną, tworzyły różnorodne budowle z piasku, relaksowały się na huśtawce. Po wspaniałej zabawie przyszła pora regeneracji sił, których dostarczył wspólny posiłek – samodzielnie upieczone kiełbaski prosto z ogniska. Wszyscy zajadali z wielkim apetytem, a potem wrócili do dalszej zabawy.

Na zakończenie uczniowie wraz z towarzyszącymi im wychowawcami: Weroniką Brzozowską i K. Krakowian podziękowali organizatorom za zaproszenie i wręczyli skromny upominek. Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, a wspaniałe wspomnienia towarzyszyły nam przez resztę tego pięknego dnia!

Szkoła Podstawowa w Feliksowie