Odznaczenia resortowe dla sochaczewskiego policjanta i komendanta straży pożarnej

0
228

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczystość powołania Komendanta Miejskiego Policji oraz I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji. Uroczystość była również okazją do wręczenia odznaczeń resortowych, które otrzymali między innymi podkom. Jarosław Godos z KPP Sochaczew oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, st. bryg. Piotr Piątkowski.

Wczoraj w KMP Płock oprócz powołania na stanowisko komendantów, odbyło się wręczenie odznaczeń resortowych. Wśród wyróżnionych osób, znaleźli się również dwaj mundurowi z Sochaczewa. Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu, insp. Tomasz Michułka wręczył odznakę „Zasłużony Policjant” podkom. Jarosławowi Godosowi. Nasz kolega nadzoruje pracę policjantów z Zespołu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. Do służby przyjął się 25 listopada 2003 roku. Od samego początku pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie. Od 2012 roku pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie. W 2014 roku zdał egzamin oficerski w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Medal „Za zasługi dla Policji” otrzymał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, st. bryg. Piotr Piątkowski. Szef sochaczewskich strażaków wstąpił do służby w 1991 roku. Pięć lat później ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Piastował również stanowisko Naczelnika Wydziału Analiz Finansowych i Funduszy Zewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Dokładnie 9 stycznia 2014 roku został Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

Gratulujemy odznaczonym i życzymy dalszych sukcesów!

.