Pasowanie na Przedszkolaka

0
130

9 listopada 2017 r. w Oddziale Przedszkolnym w Młodzieszynie odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Maluchy do tego dnia przygotowują się od początku pobytu w przedszkolu. Jest to wielkie przeżycie nie tylko dla dzieci ale także dla rodziców przedszkolaków, którzy wspólnie ze swoimi pociechami przeżywają ten dzień. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami zaprezentowały swoje zdolności w programie artystycznym, za co otrzymały mnóstwo oklasków.

Najważniejszy punkt programu nastąpił w momencie pasowania na przedszkolaka, aktu tego dokonała Małgorzata Malczewska dyrektor Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, dotykając ramienia każdego malucha ogromną kredką. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

W uroczystości uczestniczyła Anna Sobieraj – przedstawiciel Urzędu Gminy, która złożyła życzenia wszystkim maluchom, wychowawcom oraz pogratulowała rodzicom cudownych dzieci, a także wręczyła dyplomy i książeczki w imieniu wójta gminy Moniki Pietrzyk.