Pierwsze gadżety na rajd

0
30

14540

Taką, pamiątkową torbę otrzyma między innymi każdy pełnoletni uczestnik rajdu rowerowego „Od Juniora do Seniora”. Należy się tylko zapisać do 16 czerwca na rajd, wypełnić i wysłać lub przynieść osobiście zgłoszenie. Rajd odbędzie się w niedzielę 19 czerwca. Start spod urzędu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, przy ul. Piłsudskiego 65.

Ponadto, każdy otrzyma pamiątkowy identyfikator, produkty od firmy Bakoma a młodsi uczestnicy rajdu odblaskowe gadżety. Będą też kamizelki odblaskowe dla dorosłych.

Wiele ciekawych atrakcji czekać będzie na wszystkich podczas niespełna dwugodzinnego pikniku, który zaplanowany został w Budach Starych, na terenie dawnej szkoły. Na miejscu będzie można zakupić produkty na ognisko oraz napoje. Będą zawody sprawnościowe, ognisko oraz ciesząca się dużym zainteresowaniem co roku – loteria. Nagrodzimy najmłodszych i najstarszych uczestników rajdu, jubilatów oraz osobę, która zgłosi na rajd największą liczbę osób.

Formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej www.powiatsochaczew.pl  – w zakładce po lewej stronie Rajd Rowerowy 2016.

Komandorem rajdu będzie Ryszard Nowakowski.

Na rajd zaprasza Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

http://www.powiatsochaczew.pl/