Pokaż swą firmę na dożynkach

0
56

15291

Dożynki powiatowe to doskonała okazja dla lokalnych i nie tylko firm, instytucji związanych z rolnictwem, ogrodnictwem czy innych branżowych do zaprezentowania swoich usług i wystawienia stoiska promocyjnego.

Dożynki Powiatowe w tym roku odbędą się 18 września w Kurdwanowie, gmina Nowa Sucha. Obok zaplanowanych uroczystości kościelnych oraz części rozrywkowo-artystycznej organizatorzy – Starostwo Powiatowe i Gmina Nowa Sucha przewidują możliwość zaprezentowania się przez instytucje i placówki z terenu powiatu sochaczewskiego i nie tylko.

Tradycyjnie swoje stoiska wystawienniczo-doradcze będą mieli przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – oddział Bielice. Będą też stoiska rękodzielnicze podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej, Domu Pomocy Społecznej czy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Załuskowie. Nie może też zabraknąć stoisk komercyjnych, m.in. z gastronomią czy zabawkami.

Jeśli lokalni rzemieślnicy z rękodziełem, przedsiębiorcy, ogrodnicy czy firmy oraz instytucje są zainteresowane wystawieniem się podczas dożynek powiatowych w Kurdwanowie, prosimy o kontakt z urzędem Starostwa Powiatowego, tel. 864 18 30/81 w godz. 8.00-16.00.

Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów podczas dożynek. To dobra okazja do promocji Państwa firmy czy instytucji z brany finansowej, ubezpieczeniowej czy typowo usługowej, rolniczej.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie