Policja będzie kierować ruchem

0
128

skrzyżowanie policja

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od początku roku szkolnego, w ramach dodatkowych patroli finansowanych przez Urząd Miejski, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie będą kierowali ruchem na skrzyżowaniu ulic Traugutta-Warszawska-Staszica-Płocka oraz na ulicy 15 Sierpnia przy zjeździe z obwodnicy.

W tych dwóch newralgicznych punktach kierowanie ruchem będzie odbywać się w następujących godzinach:

ul. 15 Sierpnia, od 7:30 do 8:15;

skrzyżowanie Traugutta-Warszawska-Staszica-Płocka, od 7:30 do 8:30 oraz od 15:30 do 19:30.

Policja prosi kierowców o patrzenie na znaki, sprawną jazdę przez przeprawę mostową oraz o przestrzeganie przepisów Kodeksu Ruchu Drogowego. Bardzo prosimy wszystkich użytkowników dróg o niewjeżdżanie za sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu w momencie, gdy nie ma na nim miejsca dla naszego pojazdu. Dotyczy to w szczególności skrzyżowania Warszawska-Żeromskiego-1 Maja oraz Traugutta-Warszawska-Staszica-Płocka.

Apelujemy do kierowców, by pamiętali, że mostem poruszają się karetki pogotowia, straż, policja, a pojazdy uprzywilejowane (na sygnale) mają zawsze pierwszeństwo w ruchu kołowym. Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy do kierowców, by jeśli to możliwe, korzystali z dwóch innych przepraw zapewniających dojazd do centrum miasta – mostu w Chodakowie w śladzie ulic Brukowej i Mostowej, oraz mostu na obwodnicy miasta

UM Sochaczew