Policyjny poligon mundurówki

0
197

7 kwietnia 2017 r. klasa 3B służb mundurowych z Liceum Ogólnokształcącego  im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie po raz kolejny miała okazję na zdobycie niezwykle użytecznej wiedzy z zakresu działań policyjnych. 

Teoria została przekazana przez rzecznika prasowego Komendy  Powiatowej Policji w Sochaczewie  st. sierż. sztab. Agnieszkę Dzik oraz funkcjonariuszy Wydziału do Spraw Nieletnich. Uczniom nieobce są już techniki użycia środków przymusu bezpośredniego, prawidłowe posługiwanie się pałką policyjną, kajdankami, a także bronią. Znają również zasady, w jakich okolicznościach można ich używać. Podsumowaniem wspaniałej współpracy uczniów klasy 3B i Policji był egzamin teoretyczny. Przyszli adepci służb mundurowych mieli  okazję wykazać się zdobytą wiedzą .

Uczniowie klasy 3b  składają serdeczne podziękowania wszystkim funkcjonariuszom, którzy współpracowali  z nimi przez trzy lata,  dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczególne podziękowania kierujemy dla komendanta Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie,  mł. insp. Michała Safjańskiego.

Uczniowie klasy III B

Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie

.