Powitanie Lata w DPS

0
152

9 czerwca 2017 roku w naszym Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odbyła się długo oczekiwana uroczystość z okazji powitania lata. Tego dnia pogoda nam sprzyjała, było bardzo słonecznie i gorąco, nie tylko w naszych sercach.

Dyrektor Konrad Jakubowski rozpoczął imprezę od powitania wszystkich mieszkańców, pracowników oraz zaproszonych gości. Spotkaniu towarzyszyły występy zaprzyjaźnionych z nami zespołów z placówek takich jak: Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Giżycach, których podopieczni przygotowali ciekawy występ słowno- muzyczny, ze scenkami z znanych bajek, zakończony morałem gdzie dobro zwycięża zło. Seniorzy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie, pod przewodnictwem Jadwigi Orczyk- Miziołek i przy akompaniamencie  Alberta Szułczyńskiego zaśpiewali piosenki z czarujących dawnych lat. Miejscowy zespół wokalny „Dens Babki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie przy akompaniamencie pana Mariusza Chabra, zaśpiewał znane wesołe i nostalgiczne piosenki. Wspólny śpiew, widoczny uśmiech na twarzach i gromkie brawa, były dowodem na zachwyt występem.

Nie zabrakło też tego dnia potańcówki, przy której w rytm skocznej muzyki porwani do tańca mieszkańcy odtańczyli skocznie powitanie lata.

Goście nie zawiedli. Występy były bardzo udane, podobały się wszystkim, o czym świadczyć mogły gromkie brawa. Muzyka poderwała do wspólnego śpiewu oraz tańca. Pragniemy tutaj podziękować wszystkim przybyłym gościom, pracownikom zaangażowanym w przygotowaniu do tej uroczystości, a także zespołom za bogaty program artystyczny, który bardzo umilił nam czas, dając nam wszystkim wiele radości. Do miłego zobaczenia.

Marcin Hugo-Bader

.