Powrót z wyprawy Misi Lili

0
24

W świątecznym tygodniu grudnia na klasę 06 czekała ogromna niespodzianka. Z podróży wróciła nasza ukochana Misia Lili. Okrzykom radości i uściskom nie było końca! Dzieci z wielkim zaciekawieniem obejrzały relacje zawarte w dzienniku podróży pluszaka i wspólnie z wychowawcą Weroniką Siejką przypomniały sobie, gdzie znajdują się przedszkola lub szkoły uczestników projektu z naszej grupy. Następnie wraz z Lili wysłuchali bajeczki i zaśpiewali misiowy hymn akcji.

I tak uczniowie zakończyli pilotażową edycję ogólnopolskiego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Dziękujemy wszystkim dzieciom i paniom z zaprzyjaźnionych placówek nie tylko za przepiękne rysunki i życzenia, ale również za to, że dzieci mogły poznać tylu niezwykłych gości oraz książkowych bohaterów.

Teraz Lili odpoczywa po podróży i towarzyszy dzieciom w codziennych zajęciach, a przede wszystkim podczas słuchania czytanej im przez panią literatury. To jednak nie koniec naszej misiowej przygody, ponieważ pod koniec listopada nasza grupa przystąpiła do kolejnej edycji projektu. Nasz drugi przyjaciel – Miś Luluś rozpoczął swoją czytelniczą wędrówkę, a uczniowie nadal przyjmują podróżników, z którymi przenoszą się w niezwykły świat bajek i baśni.

Szkoła Podstawowa w Feliksowie

.