Prestiżowy certyfikat dla Zespołu Szkół w Teresinie

0
40

15476

Miło nam poinformować, iż Zespół Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie może pochwalić się szczególnym wyróżnieniem. Zasłużona placówka otrzymała certyfikat programu „Zadowolony Konsument”. Dokument stanowi potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych usług edukacyjnych. Podpisany przez panią Dominikę Mazur, koordynator projektu został oficjalnie odczytany przez Ewę Odolczyk, dyrektor Zespołu Szkół podczas inauguracji nowego roku szkolnego.

– Gratuluję  Państwu wyróżnienia jakim jest uczestnictwo w  programie „Zadowolony Konsument”. Znaleźć się w gronie najlepszych to efekt wysokiej oceny wystawionej przez uczniów i ich rodziców. Nie można wyobrazić sobie lepszej nagrody, niż uznanie zdobyte przez najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych – mówi koordynatorka.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za takie uznanie, szczególnie dziękujemy Wam, drodzy uczniowie i Waszym rodzicom. Wasze opinie są dla nas wyznacznikiem rozwoju. Jestem pewna, że wspólnie zawsze podążać będziemy najlepszą drogą służącą kształtowaniu jak najwyższej jakości edukacji, a nasze wspólne działania sprawią, że Zespół Szkół w Teresinie będzie jedną z najlepszych placówek oświatowych nie tylko w powiecie, ale przynajmniej w województwie – ze wzruszeniem przyznaje Ewa Odolczyk.

Wyjaśnijmy zatem, iż „Zadowolony Konsument” to program, którego zasadniczym celem jest gromadzenie i prezentacja przedsiębiorstw i instytucji – uczestników programu – z terytorium naszego kraju, ich certyfikacji pod kątem satysfakcji konsumentów, w tym przypadku uczniów.

„Zadowolony Konsument” to także portal internetowy i aplikacja mobilna, których głównym zadaniem jest łączenie konsumentów szukających zaufanych dostawców usług i ciekawych ofert promocyjnych wraz z przedsiębiorstwami, które dzięki pozytywnym opiniom samych klientów zostały zweryfikowane do programu certyfikującego „Zadowolonego Konsumenta”. Uczestnicy programu są polecani przez swoich „zadowolonych konsumentów”, weryfikowani przez organizatorów i nagradzani certyfikatem potwierdzającym jakość oferowanych przez nich usług. Organizatorem programu jest Europejskie Centrum Wspierania Marketingu z siedzibą w Rybniku.

Warto nadmienić, iż analitycy zespołu „Zadowolonego Konsumenta” zweryfikowali teresiński Zespół Szkół pod kątem jakości edukacji jak i spełniania norm praw uczniów. Z licznymi pytaniami zwracali się do uczniów jak i do ich rodziców i opiekunów. Znak jakości „Zadowolonego Konsumenta” oznacza szkołę w Teresinie na ogólnopolskich mapach internetowych programu, jak i wpisu w aplikacji mobilnej Citoome.

Jak informują organizatorzy projektu dodatkowymi celami programu „Zadowolony Konsument” są m.in.: pomoc konsumentom w znalezieniu firm oraz placówek oświatowych godnych zaufania i oddaniu im możliwości skorzystania z promocyjnych ofert, budowanie społeczności konsumenckiej opartej na wymianie opinii i informacji o aktualnych trendach rynkowych, kreowanie wizerunku marki opartego na zaufaniu klientów i najwyższej jakości oferowanych usług oraz oddaniu go przedsiębiorstwom i instytucjom biorącym udział w Programie, ułatwianie zarządzania marketingiem firm, szkół i ich dalszego rozwoju dzięki prostym i intuicyjnym narzędziom dostępnych na stronie internetowej Programu, promowanie przedsiębiorstw i instytucji poprzez nagradzanie ich certyfikatem będącym symbolem jakości i zaufania oraz przedstawienie ich pełnej oferty milionom potencjalnych klientów oraz uczniów, łączenie konsumentów z firmami i instytucjami z całego kraju w zupełnie nowy efektywny sposób oparty na wzajemnych korzyściach i ciągłym dialogu oraz udostępnienie uczestnikom Programu innowacyjnych technologii łączących w prosty sposób rozwiązania mobilne i społecznościowe.

Warto też zaznaczyć, iż dzięki uczestnictwu w programie, Zespół Szkół w Teresinie otrzymał możliwość nieodpłatnej prezentacji ofert promocyjnej w sieci Internet na portalu zarządzanym przez zespół „Zadowolonego Konsumenta”. – To pierwsze tego typu wyróżnienie dla szkoły, z którego jestem bardzo dumna – przyznała dyrektor Ewa Odolczyk.

Przypomnijmy, w Zespole Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego uczniowie kształcą się w następujących kierunkach technikum: logistyka, elektroenergetyka transportu szynowego (klasa kolejowa), odnawialne źródła energii, mechanizacja, mechanizacja rolnictwa, a także w zasadniczej szkole zawodowej na kierunku mechanik samochodowy. Jak widać edukacja tu, zawsze przyjmuje jak najwyższy poziom, co zostało docenione przez zadowolonych konsumentów edukacji.

ZST

http://www.powiatsochaczew.pl/

15475