Promyk Nowa Sucha. Juniorzy Młodsi, Młodzicy Starsi i Młodsi, Orliki

0
117

Nieznaczne roszady u Juniorów Młodszych

Zmiana kategorii wiekowej miała niewielki wpływ na to z kim w przyszłym sezonie rywalizować będzie rocznik 2002. Wiadomo, że do Ligi Wojewódzkiej awansowała Błonianka Błonie, a w II Lidze zagrają Mazowsze Miętne i UKS Iwiczna. Poza tym możemy odnotować, że nie zagramy już z Olimpią Warszawa, która trafiła teraz do pierwszej grupy, a zamiast niej przeniesiono stamtąd Rakovię Warszawa. Beniaminkami w nadchodzących rozgrywkach będą Jedność Żabieniec i Znicz II Pruszków. Będziemy mieć też jednego spadkowicza, którym jest Wilga Garwolin.

Skład I Warszawskiej Ligi Juniorów Młodszych gr. 2:

 1. Rakovia Warszawa
 2. Znicz II Pruszków
 3. Perła Złotokłos
 4. Jedność Żabieniec
 5. Promyk Nowa Sucha
 6. Ożarowianka Ożarów
 7. Delta Warszawa
 8. Wilga Garwolin

Rywalizację rozpoczniemy w weekend 26-27 sierpnia wyjazdowym meczem z Jednością Żabieniec, a zakończymy 11-12 listopada w Złotokłosie z tamtejszą Perłą. Niestety mamy też dwa terminy w środku tygodnia i w obu przypadkach będziemy jechać do przeciwnika. 30 sierpnia gramy z Wilgą Garwolin, a 20 września ze Zniczem II Pruszków.

.

Tradycyjne roszady u Młodzików Starszych

Rocznik 2005 co sezon uzyskuje awans więc zdążyliśmy się przyzwyczaić, że za każdym razem trafiamy na nowe zespoły. Oprócz nas awansowała też Pogoń Grodzisk Mazowiecki i będzie to jedyna drużyna z którą dotychczas się mierzyliśmy. Poza tym same nowości, ale znajdziemy też sąsiada z powiatu sochaczewskiego. Uogólniając Promyk i Pogoń awansowały z IV Ligi, w III Lidze pozostały KS Teresin i LKS II Chlebnia i Varsovia II Warszawa, a z II Ligi spadła Przyszłość Włochy.

Skład III Warszawskiej Ligi Młodzików Starszych gr. 4:

 1. Varsovia II Warszawa
 2. Przyszłość Włochy
 3. Promyk Nowa Sucha
 4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 5. LKS II Chlebnia
 6. KS Teresin

Ligę rozpoczniemy w weekend 2-3 września podejmując u siebie KS Teresin, a zakończymy 4-5 listopada wyjazdem do Chlebni. Nie będzie meczy w środku tygodnia.

.

Nowe nadzieje Młodzików Młodszych

Po spadku do III Ligi rocznika 2006 nie zamierzamy się poddawać. W nowych rozgrywkach będziemy mieć też starych znajomych, którzy w poprzednich sezonach także doświadczyli spadku. Ponownie zagramy więc z Milanem Milanówek czy Naprzodem Brwinów. Do tego dochodzi nam kilka nowych drużyn takich jak Piast Piastów, KS Teresin i KS Raszyn. Nadarza się więc okazja żeby pokazać, że spadek był po prostu wypadkiem przy pracy.

Skład III Warszawskiej Ligi Młodzików Młodszych gr. 4:

 1. Piast Piastów
 2. KS Teresin
 3. KS Raszyn
 4. Promyk Nowa Sucha
 5. Milan Milanówek
 6. Naprzód Brwinów

Podobnie jak w przypadku rocznika 2005 terminarz ligowy został ułożony w identyczny sposób. Zaczynamy na wyjeździe z KS Raszyn, a kończymy też wyjazdem, ale do Teresina.

.

Rocznik 2008 wkracza do gry

Nadszedł moment na który wielu czekało. W nadchodzących rozgrywkach pojawi się rocznik 2008 Promyka. Drużyna, która od dwóch lat ostro trenowała i rozgrywała wyłącznie mecze towarzyskie wielkimi krokami zbliża się ku pierwszemu oficjalnemu spotkaniu. Zaczniemy od VI Ligi, ale wierzymy, że to tylko pierwszy przystanek, bo powstała u nas ciekawa grupa. Na przedstawienie całej kadry przyjdzie jeszcze czas, a teraz spójrzmy z kim zagramy w swoim debiucie.

Skład VI Warszawskiej Ligi Orlików gr. 8:

 1. UKS Ołtarzew
 2. UKS Nowa Wieś
 3. Promyk Nowa Sucha
 4. Ożarowianka II Ożarów
 5. Relax Radziwiłłów
 6. Naprzód II Brwinów

Terminarz będzie standardowy dla rozgrywek sześciozespołowych. Początek 2-3 września u siebie z Ożarowianką II Ożarów, a koniec 4-5 listopada w Brwinowie z tamtejszymi rezerwami Naprzodu.

.

Karol Drązikowski