Promyk Nowa Sucha. Juniorzy Młodsi przed startem rozgrywek

0
72

Pierwszą drużyną młodzieżową, która rozpocznie rozgrywki będzie ta najstarsza więc nadszedł czas, aby przyjrzeć się jak wyglądał ich okres przygotowawczy.

Od kilku lat wygląda on właściwie bardzo podobnie. Krótka przerwa po zakończonym sezonie i wznowienie treningów. Zajęcia dwa razy w tygodniu trwają do momentu, aż nasz zespół wybierze się na obóz szkoleniowy do Ustki. Tam podopieczni Marcina Jaworskiego szlifowali swoje umiejętności przez 10 dni, a gdy wrócili pozostało tylko dopracowanie pewnych elementów i szykowanie formy na ligę. Po przybyciu znad morza nasza drużyna rozegrała jeden sparing, w którym pokazała się z dobrej strony, gdyż pokonaliśmy Pelikana Łowicz 7:2.

Sporo działo się jednak nie tylko od strony piłkarskiej, ale też organizacyjnej, ponieważ nastąpiło sporo roszad w składzie. Po rocznym wypożyczeniu do Legionu Warszawa na transfer definitywny zdecydował się Adrian Jaworski, a Hubert Mikulski cały okres przygotowawczy spędził w Widoku Skierniewice, choć oficjalnie ciągle jest zawodnikiem naszego Klubu. Mimo wszystko obu graczom możemy życzyć powodzenia w nowych drużynach. Nic jednak w przyrodzie nie ginie i skoro były transfery w jedną stronę to i muszą być też do Promyka. Tu możemy przedstawić Wam aż sześciu nowych graczy. Są to:

  • Szymon Gajda – wychowanek Promyka
  • Adrian Gala – wychowanek Promyka
  • Damian Łukawski – poprzednio Unia Boryszew
  • Antoni Rejman – poprzednio AP Sochaczew
  • Igor Szatkowski – poprzednio AP Sochaczew
  • Jakub Teodorowicz – poprzednio AP Sochaczew

Nowych graczy witamy w Promyku i życzymy od razu w debiucie zwycięstwa. Całą kadrę na nadchodzący sezon znajdziecie w zakładce „KADRA„.

Teraz już jednak nie czas na rozważania. Pozostaje walka o punkty od pierwszego meczu, który odbędzie się we wtorek o 17:30 z Wilgą Garwolin. Powodzenia!

Karol Drązikowski