Promyk Nowa Sucha. Pelikan podzielił los Sokoła

0
65

W meczu kontrolnym Juniorów Młodszych Promyk Nowa Sucha wygrał z Pelikanem Łowicz 7:2 (3:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleksander Psiuk x2, Sebastian Siekielski x2, Mikołaj Krzemiński, Damian Chełmiński i Damian Łukawski.

Blisko inauguracji rozgrywek są też Juniorzy Młodsi stąd też i oni szukają możliwości rozgrywania sparingów. Tym razem zagraliśmy z zespołem, który w minionym sezonie występował w II Lidze Wojewódzkiej, choć akurat nie w naszym województwie. Jesteśmy jednak na granicy Mazowsza więc takie pojedynki nie są nam obce. Co ciekawe oba zespoły rozpoczęły bardzo efektownie, bo zanim na dobre kibice rozsiedli się na trybunach to było już 3:2. Strzelanie rozpoczął Promyk za sprawą Mikołaja Krzemińskiego, ale Pelikan odpowiedział dwoma trafieniami. Na reakcję gospodarzy nie trzeba było długo czekać i po dwóch golach Aleksandra Psiuk to gracze z Nowej Suchej wyszli na prowadzenie. Szybkie pięć bramek na tyle ostudziło emocje, że do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Druga połowa mogła niektórym przypomnieć rywalizację z poprzedniego dnia, gdy Seniorzy mierzyli się z Sokołem Budki Piaseckie. Efekt był bardzo podobny, ponieważ Promyk przejął inicjatywę i kontrolował boiskowe wydarzenia. Przełożyliśmy to na kolejne gole Damiana Chełmińskiego, Damiana Łukawskiego oraz Sebastiana Siekielskiego i rywalizację zakończyliśmy bardzo przekonującym zwycięstwem.

Wystąpiliśmy w składzie: Hubert Kowalski, Kamil Kościug, Jakub Felczyński, Maciej Grochowski, Kacper Drązikowski, Mateusz Mycka, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Aleksander Psiuk, Mateusz Kukieła i Mikołaj Krzemiński. Grali także: Damian Łukawski, Damian Kaczor, Michał Regulski, Jakub Teodorowicz, Igor Szatkowski, Szymon Gajda oraz Sebastian Siekielski.