Promyk Nowa Sucha. Trampkarze czekają na wyniki

0
117

Perła Złotokłos – Promyk Nowa Sucha

5 – 2

W meczu I Warszawskiej Ligi Trampkarzy Perła Złotokłos wygrała z Promykiem Nowa Sucha 5:2 (4:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Sebastian Siekielski i Aleksander Psiuk.

Sytuacja Promyka w tabeli była dosyć jasna. Nie mieliśmy już szans na dogonienie Perły, aby wskoczyć na miejsce gwarantujące w 100% utrzymanie, ale mając trzy punkty przewagi nad przedostatnim Mazowszem Miętne wystarczyło zdobyć punkt, aby liczyć na to, że 6 lokata da pozostanie w I Lidze. Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie, ale po 20 minutach zaczęły się dziać niesamowite rzeczy. Karą czasową ukarany został grający na środku obrony Maciej Grochowski, ale mało kto się spodziewał, że będzie to dla nas tak fatalne w skutkach. Gospodarze przeprowadzili trzy szybkie akcje i zanim nasz gracz wrócić na pole gry to było 3:0. Był to idealny scenariusz dla rywala, który w pewnym sensie miał już ustawiony mecz. Dodatkowo minęło parę minut i nasza starta zwiększyła się do czterech goli. Jakąś nadzieję dał Sebastian Siekielski, który przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem, ale do przerwy było nas stać tylko na tyle. Nie ustawaliśmy jednak w dążeniu do kolejnych bramek w drugiej połowie, co przyniosło efekt, gdy prostopadłą piłkę otrzymał Aleksander Psiuk. Wpadł on w pole karne i zrobiło się już tylko 4:2. Niestety ostateczne słowo należało do przeciwnika, który pod koniec rywalizacji przypieczętował swój sukces. Końcowe rozstrzygnięcie powoduje, że czeka nas nerwowy weekend, w którym oprócz braku zwycięstwa Mazowsza nad Błonianką będziemy potrzebować także korzystnych rozstrzygnięć w Ligach Wojewódzkich.

Wystąpiliśmy w składzie: Michał Regulski, Kamil Kościug, Jakub Felczyński, Maciej Grochowski, Aleksander Psiuk, Kacper Drązikowski, Paweł Księżak, Damian Chełmiński, Mateusz Mycka, Mateusz Kukieła i Sebastian Siekielski.