Przebudowa sieci wodociągowej w ulicy Chopina

0
64

Nieustannie trwają prace związane z przebudową sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicy Chopina. Wykonano kolejne odcinki sieci wodociągowej: w ulicy Chopina – od torów kolejki wąskotorowej do skrzyżowania z ulicą Rejtana i dalej w kierunku skrzyżowania z ulicą Niepodległości oraz od ronda w kierunku skrzyżowania z ulicami Królewską i Matejki. Zrobiona jest również sieć na rondzie J. Pawła II. Kolejny etap to prace w kierunku skrzyżowania z ulicą Kuźmińskiego.

Spółka na bieżąco przekazuje informacje o dalszym postępie robót. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozkopane jezdnie i chodniki mogą utrudniać codzienne życie. Prosimy jednak o cierpliwość i wyrozumiałość podczas przebudowy sieci wodociągowej. W rezultacie mieszkańcy ulic Chopina i przyległych zyskają nowoczesne instalacje do poboru wody.

W przypadku pytań dotyczących przyłączy wodociągowych, należy kontaktować się z przedstawicielami ZWiK, którzy są obecni na terenie budowy lub w siedzibie Spółki przy ulicy Rozlałowskiej 7, ewentualnie telefonicznie pod nr tel. 46 862-82-30  wew. 26.