„Rodzina Razem” – piknik z okazji Dnia Dziecka

0
76

Już 4 czerwca, w najbliższą niedzielę, w Teresinie swoje wyjątkowe Święto będą miały dzieci z naszej gminy. Zapraszamy bowiem mieszkańców na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka „Rodzina Razem”.

Od godziny 15.00 do 19.00 na naszych najmłodszych i tych trochę starszych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z sekcji wokalnej Teresińskiego Ośrodka Kultury a także Pogotowie Artystyczne z programem „Ciotki Chichotki”.
Poza tym będzie również sportowo. Zapraszamy na mecz towarzyski dzieci w unihokeja i piłkę nożną, a także na gry i zabawy z nagrodami a także pokaz freestyle football z Międzynarodowym Mistrzem Niemiec Adrianem DuszakiemBiblioteka zaprosi na konkurs a „FIKU MIKU” na wiele wspaniałych animacji. Zapraszamy również do zapoznania się z akcją KOPERTA ŻYCIA.

Nie zabraknie również zjeżdżalni, kucyków i innych atrakcji Wesołego Miasteczka, które w tym dniu dla naszych dzieci są darmowe.

Organizatorami imprezy są wójt i Rada Gminy Teresin, Teresiński Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Teresinie.

Zapraszamy gorąco na teren po dawnej szkole podstawowej w Teresinie przy Al. XX-lecia.

Teresiński Ośrodek Kultury